عزیزان علاقه‌مند به دوره مربیگری شنا و نجات غریق می‌توانند در دوره‌های آماده‌سازی جزیره سفید آرامش شرکت کنند و بعد از کسب مهارت‌های لازم توسط مدرسین شنا و یا مدرسین نجات غریق این مدرسه به فدراسیون‌های مربوطه معرفی می‌شوند و بعد از قبولی در آزمون فدراسیون شنا مدرک مربیگری درجه 3 شنا و فدراسیون نجات غریق مدرک منجی غریق درجه 2 خود را دریافت خواهند کرد.

 

کودکان و نوجوانان عزیزی که به رشته ورزشی نجات غریق علاقه‌مند هستند با شرکت در این دوره می‌توانند مدرک کمک منجی و منجی دیدبان را در انتهای دوره از مدرس خود دریافت نمایند. این مدارک همه از سوی فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور صادر می‌شود.
مدرک دیدبان درجه یک به افراد زیر ۱۲ سال و مدرک دیدبان درجه ۲ نیز به افراد بین ۱۲ تا ۱۶ سال  و مدرک کمک منجی به افراد بین 16 تا 18 سال اعطاء می‌شود.

 

مهمترین طرح درس‌های تئوری و عملی دوره آماده‌سازی نجات غریق:

علاقه‌مندان عزیز در این دوره با شنای سرعتی، تکنیک صحیح استقامت، همچنین نحوه صحیح حمل‌ها، رهایی، آموزش حیات‌بخشی، ۴ شنای تخصصی نجات غریق و علایم نجات غریق آشنا خواهند شد و تمرینات لازم را بسته به توانایی هر فرد زیر نظر مدرسین بین‌المللی نجات غریق انجام خواهند داد.

 

مهمترین طرح درس‌های تئوری و عملی دوره آماده‌سازی مربیگری شنا:

علاقه‌مندان عزیز در این دوره با تکنیک صحیح 4 شنای اصلی (قرباغه، کرال سینه، کرال پشت، پروانه)، نحوه صحیح استارت‌ها نحوه صحیح برگشت‌های 4 شنا اصلی و نحوه صحیح سالتو زدن آشنا خواهند شد و تمرینات لازم را بسته به توانایی هر فرد زیر نظر مدرسین شنا انجام خواهند داد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت جدید جزیره سفید آرامش مراجعه کنید.

 

نگاهی به تقویم آموزشی مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

 

 


 
a10.jpg