مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش اولین و تنها مدرسه آکادمیک غواصی در ایران است که در سال ۸۵ با مجوز رسمی از فدراسیون نجات غریق و غواصی و تربیت بدنی استان البرز تاسیس گردید و از همان سال تا کنون با مدیریت خانم گل بافیان اولین مدرس بانوی غواصی ایران در سیستم بین المللیcmas در حال فعالیت می باشد.
مدیریت این مدرسه تنها مدرسی در ایران است که کلیه مدارک مدرسی خود را از مدرسین خارجی و اعضاء کنفدراسیون ورزش های زیر آب cmas و رئیس کمیته فنیcmas و همچنین fipsas ایتالیا دریافت نموده است.ایشان از سال ۷۹ غواصی خود را آغاز کرده و در حال حاضر نیز با بیش از ۱۲ سال سابقه تدریس و مدیریت در این عرصه فعالیت می کنند.
ایشان از همان ابتدا تکنیک های نوین و استانداردهای جدید غواصی را در کلاس های خود آموزش و ترویج دادند.
هدف از تاسیس جزیره سفید آرامش این است که بانوان گرانقدر ایران زمین که علاقه و توانایی بسیاری در رشته غواصی دارند بتوانند در محیطی سالم و با امنیت بسیار بالا این رشته را آموزش ببینند و همچنین خانواده های محترم با آرامش خاطر و بدون نگرانی فرزندانشان را حمایت کنند.
این مدرسه از همان سال تا کنون ویژه بانوان و کودکان در حال فعالیت است.خانم گل بافیان که بنیان گذار غواصی بانوان در ایران هستند تا کنون حدود ۶۰۰ نفر بانوی غواص را در سطوح مختلف پرورش داده که از این تعداد حدودا ۱۰۰ نفر آنها مدرس شده و درایران و خارج از کشور در این عرصه مشغول به فعالیت می باشند.
از دیگر افتخارات این مدرسه برگزاری دوره های تخصصی غواصی برای بانوان و کودکان بوده که در سال های اخیر بسیار جدی تر به آموزش این رشته های متنوع پرداختیم.
بسیاری از کودکان عزیز ایرانمان از نوابغ غواصی بوده که با جزیره سفید آرامش در حال فعالیت می باشند.جزیره سفید آرامش از سال اول تا کنون بدون هیچ مشکلی در جامعه غواصی خوش درخشید و مدرسین زیادی را در سطوح مختلف فارق التحصیل کرده است.
شما نیز با اطمینان و آرامش می توانید بهترین لحظات زندگی خود را در جزیره سفید آرامش تجربه نمایید.
a10.jpg