آموزش شنا

متقاضيان عزیز می توانند کلیه دوزه های آموزشی خود را با مدرسین بین المللی شنا و مدرسان درجه یک مدرسه جزیره سفید آرامش که آغاز نمایند. رزومه مدرسان این مجموعه که در حال فعالیت هستند در قسمت مدرسان شنا در اختیار شما عزیزان قرار داده شده و علاقه مندان جهت شرکت در کلاس های آموزش شنا از گروه سنی ۴ سال به بالا می توانند در کلاس های آموزشی ثبت نام نمایند.
خدمات آموزش شنا در حال حاضر در استان های البرز ، تهران ،اهواز ، کرمانشاه و جزیرهه کیش به علاقه مندان ارائه می شود. علاقه مندان می توانند از طريق تماس با واحد ثبت نام و تکمیل نمودن فرم ثبت نام در دوره ها شرکت نمایند.
کلاسهای آموزشی برای شرکت کنندگان در نزديك ترين استخر محل سكونت آنها كه با مدرسه جزیره سفید آرامش قرارداد دارند ، برگزار می شود.

کلاسهای آموزش شنا از مبتدی تا پيشرفته بصورت تضمینی بوده و در هر ۱۰جلسه يك شنای تخصصی آموزش داده می شود و هزينه هر دوره خصوصی در کرج ۳۹۰۰۰۰ تومان و در تهران ۶۰۰۰۰ تومان مي باشد.
 با گسترش این رشته بصورت آکادمیک و توانایی بالای مدرسان این مجموعه ، کلاس هایی مادر و کودک نیز در استانهای تهرا و البرز توسط خانم دکتر حسن زاده برگزار می گردد.

 

 
l2.jpg