‎یوگا امروزه به عنوان یکی از ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین ورزش‌هایی شناخته شده است که راه رسیدن به سلامت و هارمونی جسم و ذهن را هموار کرده است. یوگا در گذشته به عنوان یکی از علوم کیهانی در آسیای میانه به وجود آمد. عده‌ی زیادی با پیروی از فنون یوگا از دیرباز به تعادل میان جسم و ذهن دست یافته‌اند. از این رو یوگا را تنها ورزشی جسمی به حساب نمی‌آورند، بلکه آن را دانشی می‌دانند که همواره جسم و ذهن را در کنار هم به حالت تعادل و آرامش در می‌آورد. تکنیک‌های عملی یوگا راه حل مطمئنی برای ایجاد این موازنه و رساندن شخص به آرامش ذهنی و درک حقیقت از طریق آگاهی بر خویشتن است. امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا تکنیک‌ها و شیوه‌های مختلفی از یوگا آموزش داده می‌شود،  چه بسا در بسیاری از موارد نیز دیده شده که یوگا را با ورزش‌های مختلف تلفیق کرده‌اند تا اثربخشی آن چند برابر شود.  

‎آب به عنوان یکی از چهار عنصر اصلی بدن انسان و طبیعت، همواره جزو حیاتی‌ترین نیازهای بشر برای زیستن شناخته شده است. همچنین بشر از گذشته حضور در محیط هایی را که عنصر آب در آنجا وجود داشته را آرام بخش و الهام بخش ذهن خود یافته است. از این رو انجام ورزش‌های مختلف در آب همواره مفرح روح و جسم بوده‌اند.  
‎ تجربه‌ی انجام تمرینات عملی یوگا درون آب علاوه بر دو چندان شدن اثربخشی این تمرینات هم از نظر ذهنی و جسمی ، خواص درمانی بسیار زیادی هم به همراه خواهد داشت.
‎بنابراین انجام تمرینات یوگا در آب را به کسانی که به دنبال تسکین جسم و ذهن پرتنش خود هستند، پیشنهاد می‌دهیم.

حال آنکه جزیره سفید آرامش برای رفاه حال همراهان عزیز  یوگا در آب را نیز برای علاقه‌مندان به این رشته آرامش بخش در استان‌های البرز و تهران آموزش می‌دهد.

a10.jpg